Týden SPOLU V POHYBU

Přídáno 22.09.2023

Týden SPOLU V POHYBU v čáslavské sokolovně již odstartoval.

Projekt České obce sokolské Spolu v pohybu je tradiční akcí, kdy sokolské jednoty v celé republice spojí své síly a dají veřejnosti vědět, že Sokol žije!

Celá akce je pod označením #BeActive propojena s projektem Evropský týden sportu (EWOS), který každoročně pořádá Evropská komise.

Celý projekt v Čáslavi odstartoval cvičením Mateřských školek z Čáslavi i okolí. Zájem byl tak veliký, že jsme nakonec k původně zamýšleným 2 dnům museli přidat třetí. V pátek 22.09.23 jsme v sokolovně přivítali hned 3 skupiny. Děkujeme MŠ Žáky a MŠ Čáslav Jahodová za účast a hladký průběh akce a moc se těšíme, na další malé návštěvníky v následujících dnech.

Poděkování jednoty patří i našim dvěma cvičitelkám Jana Obořilová Malá a Eva Jiříková za přípravu a organizaci celé akce.

23.9.23 se konala VEČERNÍ VÝZVA v rámci akce #BeActiveNight (Evropská noc sportu) a to od 17h na hrázi rybníka Měděnice ve Vodrantech u koupaliště.

Cely týden SPOLU V POHYBU zakončíme sportovním pobytem v přírodě oddílu Rodiče a děti s přizváním veřejnosti.